Komplexní webové stránky

Explicit Invest

Pro finanční poradce Explicit Invest ze Zlína jsme realizovali redesign webových stránek. Cílem bylo vytvoření přehledného a moderního webu s čistou grafikou, který přiláká potenciální klienty a zároveň bude místem pro nabytí klientových vědomostí.

Na základě důkladné analýzy cílové skupiny jsme definovali strukturu webu, díky níž se návštěvník na webu dobře orientuje a návštěvníkův flow postupně a nenuceně směruje k business cílům Explicit Invest.

Webové stránky jsou responzivní, což umožňuje návštěvníkům na všech zařízeních plynulý pohyb webem. Součástí realizace byla také optimalizace pro vyhledávače, která vynesla klienta na přední příčky ve vyhledávání.

TOP-STYLE

Pro internetový obchod TOP-STYLE.cz s pánskými doplňky jako například hodinky, náramky nebo kapesníčky do saka jsme vytvořili e-shopové řešení webu na systému PrestaShop.

Cílem tehdy nově vznikajícího projektu bylo umožnit zákazníkům pohodlný nákup stylových doplňků za přijatelné ceny.

Vytvořili jsme moderní a funkční e-shop, který vykazuje kvalitní výsledky, od spouštění zaznamenal obrovský nárůst objednávek a spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí.

S e-shopem spolupracujeme od úplného začátku na všech online frontách. Web dlouhodobě vylepšujeme v oblasti SEO, aktivně podporujeme TOP-STYLE v marketingových aktivitách na sociálních sítích nebo se staráme o správu PPC reklam.

T-shock

Firma T-shock, sídlící v Brně, se zabývá potiskem rozličného množství produktů od triček, přes mikiny, sportovní oblečení až po různé dárkové předměty. Krom toho dává možnost designerům a kreativním duším realizovat se skrz tvorbu vlastního e-shopu s originálními motivy, kterým následně zprostředkují tisk a dodání zákazníkovi.

Cílem spolupráce mezi námi a firmou T-shock byla modernizace a restrukturalizace dosavadních webových stránek. Po zkompletování stromové struktury webu jsme navrhli wireframy, na základě kterých jsme dodali grafické návrhy webu. Funkčnost stránek jsme průběžně ověřovali důkladným testováním. Web nyní disponuje pro uživatele přehlednou a atraktivní grafikou.

S T-shockem spolupracujeme doteď a patří mezi naše dlouhodobé klienty. 

... neopovrhneme ani menšími projekty

Revize Matula

Revizní technik Richard Matula z Jihlavy nás oslovil s prosbou o vytvoření jednoduchých a přehledných webových stránek, které by pomohly rozjet jeho podnikání.

V rámci tohoto projektu jsme nejprve udělali analýzu klíčových slov v daném oboru, dále jsme společně s klientem definovali rozsah jeho služeb, na základě čehož jsme realizovali samotný web. Samozřejmostí webu je i responzivní design.

Web objevuje na předních pozicích ve vyhledávačích Google či Seznam a přináší panu Matulovi novou klientelu. V současné době realizujeme marketingovou propagaci klienta.

Stomatologické centrum

S prosbou o redesign a modernizaci stávajících webových stránek nás oslovil doktor Martin Pačka z Uherského Hradiště.

Grafický design webu jsme na přání klienta navrhli velmi čistý a striktně přehledný. Web je primárně zaměřený na předávání informací stálým pacientům a tím urychlení lékařské péče v ordinaci. Nezapomněli jsme ani na responzivitu webu, která usnadní orientaci na mobilních zařízeních či tabletech.

Dále spolupracujeme s ...